Hakkımızda
bitki ara sepet

Hakkımızda


Taze Çikolata, Ödüllü çikolata şefi Gizem GÜNAY tarafından 2019 yılında yeni nesil butik çikolata aranjmanları tasarım platformu olarak kurulmuştur. Tüm tasarımları el yapımı (hand-made) ve %100 Belçika çikolatası kullanarak hayata geçirilen Taze Çikolata, farklı aranjmanlar ile sektörde yenilikçi bir konum edinmiştir.

Misyonunu, Müşterilerin en yenilikçi, en lezzetli ve en özel hissettiren hediye deneyimini sunmak adına kuran Taze Çikolata, Aynı Gün teslimat ve tazelik deneyimi sunulan butik, yeni nesil çikolata ve çikolata aranjmanları ile fark yaratmayı amaçlayan hediye alışverişi platformudur.

Vizyonunu ise, İnsanların farklılık arayışlarından alan Taze Çikolata, kısa zamanda Türkiye’nin en yenilikçi ve en iyi lezzetler sunan butik hediyelik eşya alışveriş platformu olarak konumlandırmaktadır.

Taze Çikolata paylaştıkça artan lezzetler felsefesi ile, Çikolata meraklılarına workshoplar ve blog paylaşımları ile tecrübelerini paylaşmaya ve ilgili herkese tecrübe kazandırmaya devam etmeyi hedeflemektedir.